O nas

SKLEP Z WAKACJAMI !

Od zawsze dążyliśmy do idealnego doradzenia klientowi w realizacji podróżniczych marzeń. Od zawsze kiedy to otworzyliśmy pierwsze biur w Katowicach w 2002 roku. Wtedy sprzedawaliśmy tylko imprezy innych touroperatorów, bilety autokarowe, wycieczki, bilety lotnicze i ubezpieczenia turystyczne.
Cóż, był to czas zbierania doświadczenia w turystyce, uczenia się jak Wam w tym pomóc, dlatego nazywamy ten okres SKLEPEM Z WAKACJAMI!
Teraz?

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE !

Przez wszystkie te lata spinaliśmy się po szczebelkach doświadczeń, upadając – wstając, przeżywając wszelkie ciężkie okresy dla turystyki, próbując w tym mimo wszystko iść do przodu.
Przeżyliśmy w turystyce prawie wszystko i wszystkiego dotknęliśmy. Od studiów turystycznych, prowadzenia firmy przewozowej, sprzedaży i organizacji imprez, robienia eventów dla firm. Podejmowaliśmy wyzwania organizacji imprez dla grup niepełnosprawnych, ze specyficznymi zapotrzebowaniami, a ostatnio nasza firma córka Footballmeeting.pl – stała się jedną z największych firm w kraju organizującą obozy sportowe.
Teraz już wiemy, aby impreza była najlepsza i niezapomniana, zatrudniamy dla Państwa najlepszych pilotów, przewodników, instruktorów narciarskich, którzy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem zapewniają bezpieczeństwo i fachową realizacje programu.
Przez lata nasza kadra zjeździła hotele i ośrodki w najbardziej znanych i najciekawszych podróżniczo miejscach, dlatego wiemy jak SPEŁNIĆ WASZE PODRÓŻNICZE MARZENIA.

NOWA JAKOŚĆ !

To nasz cel na przyszłość abyście mogli poznać naszą markę.
Nie zawiedziecie się – ZAPRASZAMY !!!
Biuro Podróży LATOMARZEN.PL